top of page

Hizmetler

Okuma ve yazma yolculuğunda yol arkadaşlığı

Editörlük ve Redaksiyon

Bir roman, bir öykü veya deneme toplamı ya da kişisel hikâyenizden ortaya çıkan bir kitap veya alanınızda kurgu dışı bir metin yazdınız ve bu metni yayınevlerine gönderilecek hale getirmek istiyorsunuz. Dosyanızı nasıl geliştirebileceğimize dair daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız hemen bir ön görüşme randevusu alın.

Yazar Koçluğu ve Danışmanlık

Hayata geçirmek istediğiniz bir kitap projeniz veya fikriniz mi var? Bu fikri geliştirmek ve gerçekleştirmek için çalışmak, yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkarmak istiyorsunuz. Dosya taslağını hazırlayıp dosyanızı yazacağınız süreç boyunca yazar koçluğu ve geliştirici editörlük gibi farklı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için iletişime geçin.

Başarı Hikâyeleri ve Projeler 

Biyografinizi, başarı hikâyenizi veya kurumunuzun geçmişini yazmak ya da kurumunuzun blogunu oluşturmak istiyor, kurumunuzun ihtiyaçlarını karşılayacak, itibarını arttıracak çalışmalar ortaya çıkarmak istiyorsunuz. Tüm süreç boyunca işbirliği içinde çalışabiliriz. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için hemen bize ulaşın.

bottom of page